Süsteem-ja moodulrambid

 Kõik kodud on erinevad. Selle tarbeks on meie süsteemi rambid saadaval erinevate laiuste ja pikkustega ning 22.5; 45; 90 või 180 kraadise nurgaga. Mooduleid saab jätkata lõputult.

kaldteede E-pood

 
 


Mooduli ja süsteem rambi põhjalik ehitussüsteem.

Rambi komponendid
Rambi süsteem koosneb kuuest erinevast kaldtee pikkusest. Individuaalset rambi komponenti võib kasutada sõltumatult ülemise ja alumise ühendustega või keevitada koos teistega pikema osa moodustamiseks. Rampi saab pikendada nii palju kui vaja on. Iga keevisliide on tugevdatud liiteplaatide ja klambritega. Rampide siselaius on 90 cm ja saadaval eraldi moodulitena alates 100 cm kuni 300 cm.

Kalded

Rambikonstruktsioonides kasutatakse viite erinevat tüüpi kalde tüüpi. P-1 ja P-3 kasutatakse 90 kraadiste pöörete jaoks ja P-2 180 kraadiste käänakute tarbeks. P-4 ja P-5 kasutatakse ruudu kujulise kalde või olemasoleva kallaku laiendamiseks sissepääsu ees.

Käsipuud

Käsipuud on saadaval kõikide rampide ja kallakute jaoks. Käsipuude jaoks pole nõudeid, kuid neid on soovitatav kasutada eriti järskudel rampidel. Käsipuid saab hiljem olemasolevatele rambikonstruktsioonide juurde lisada – kallakud ja rambid on varustatud kohanduma omavahel.

Kohandatud rambid

Lisaks standardsetele rambidele valmistame ka eritellimusel süsteeme, mis tahes mõõtmetega, näiteks suurema manööverdusvõime saavutamiseks spetsiaalselt suuremale laskumispinnale otse sissepääsu ees. Lisada on võimalik ka astmeid.

Spetsiaalne pind

Laiahaardeline metall ja perforeeritud ning soonitud pinnad meie rampidel ja kallakutel tagavad maksimaalse haarduvuse, mobiilsuse ja ei võta külge välistingimusi nagu jää, lumi ja lehed.

Lihtne paigaldada – 3 tööriista abil! 

 
 
 

Moodulrampide näidiseid

 

Millise rambi peaksin valima?

Laadi alla meie giid (PDF) süsteemirampide ja teisaldatavate rampide kohta!