Modulaarne rambi süsteem

 

Igapäevaelu lihtsustamine …

Oma enda käsutuses peaks olema lihtne. Sõltumatu liikuvus suurendab vabadust ja parandab vanurite ja puuetega inimeste elukvaliteeti. Pakume kaasaskantavaid ja kergesti juhitavaid rampe kõikidel juhtudel.

Meie alumiiniumraamide süsteem on väga kerge ja veel väga vastupidav.

Nende modulaarsete rampide lihtsaks monteerimiseks on vaja ainult kolme tööriista – pistikupesa, allen-võtit ja kruvikeerajat.

Ehituseeskirjad

Rootsi ehituseeskirjade kohaselt on kaks üldist reeglit, mida tuleb järgida. Esimene on see, et kaldteed peab olema tõusu / käigu suhe vähemalt 1:12 (st pikkus peab olema vähemalt 12 x kõrgus). Teine on see, et kaldteed pikemaks kui 5 meetrit peavad sisaldama maandumist.

Ramp komponendid

Rongi süsteem koosneb kuuest erinevast kaldtee pikkusest. Individuaalset ramp komponenti võib kasutada sõltumatult ülemise ja alumise ühendusega või keevitada koos teistega pikema osa moodustamiseks. Üldiselt võite oma ramp seada nii kaua kui soovid. Iga keevisliit tugevdatakse liitmikuplaatide ja traksidega. Meie rampide siselaius on 90 cm ja saadaval eraldi moodulites alates 100 cm kuni 300 cm.

Lossimine

Meil on rambikonstruktsioonides kasutamiseks viis erinevat tüüpi maandumist. P-1 ja P-3 kasutatakse 90 kraadi pöörde jaoks ja P-2 180 kraadi ümberlülitamiseks. P-4 ja P-5 kasutatakse ruudu maandumiseks või olemasoleva maandumise laiendamiseks sissepääsu ees.

Käsipuud

Käsipuud on saadaval kõikide rampide ja maandumiste jaoks. Käsipuude jaoks pole nõudeid, kuid neid on soovitatav kasutada eriti järskudel rampidel. Olemasolevate rambikonstruktsioonide jaoks saab käsipuude hiljem lisada – nii maandumised kui rambid on varustatud moderniseerimiseks.

Kohandatud rambid

Lisaks standardsetele rambidele valmistame ka süsteeme mis tahes mõõtme tellimiseks, nt suurema manööverdusvõime saavutamiseks spetsiaalselt suuremale maandumiskohale otse väljaspool sissepääsu. Lossimist saab varustada ka astmetega.

Mitte lahti

Meie rampide ja maandumiste laiendatud metall, perforeeritud ja soontega pinnad pakuvad peaaegu libisemat liikuvust ja takistavad välistingimusi nagu jää, lumi ja lehed.